Sözleşme ve Koşullar

Sözleşme Ve Koşullar

Genel Hüküm Ve Koşullar

1.Temel Hükümler

(1)Aşağıdaki şartlar ve koşullar, www.mr-volume.com web sitesi aracılığıyla bir sağlayıcı (Nevzat Karaca) olarak bizimle yapılan anlaşmalara uygulanır. Aksi kararlaştırılmadıkça, kendi kullanımınızla ilgili şart ve koşulların dahil edilmesi çelişkilidir.

(2)Aşağıdaki düzenlemeler çerçevesinde tüketiciler, esas olarak ne ticari ne de bağımsız mesleki faaliyetlerine atfedilebilecek amaçlar için yasal bir işleme giren herhangi bir gerçek kişidir. Bir girişimci, herhangi bir gerçek veya tüzel kişi veya yasal bir işlemin sonunda bağımsız mesleki veya ticari faaliyetinin uygulanmasında hareket eden yasal kapasiteye sahip bir ortaklıktır.

2.Sözleşmenin Konusu

(1)Sözleşmenin konusu fiziksel ortamda sağlanmayan dijital içeriklerdir.

(2)Bu eğitimi almak isteyen adaylar formu dolduracak, biz inceleyeceğiz. Eğer aday eğitim almaya uygunsa, adaya “iyzico” ödeme linki gönderilecek. Ödeme işlemini tamamladıktan sonra kullanıcı bilgileri verilecek ve aday eğitime erişim sağlayabilecek.

(3)Online eğitim paketimize ücretli erişim, sözleşmenin imzalanmasından sonra size bildirilen erişim verileri (kullanıcı adı ve şifre) aracılığıyla gerçekleştirilir.

(4)Online üye alanlarımıza ücretli erişim, garanti süresi boyunca garanti edilir. İçeriğin kötüye kullanılması veya açıklanması durumunda, verilere erişim, indirme sayfaları, itibarın zarar görmesi vb. Eğitimlere erişim hakkını saklı tutuyoruz.

(5)Eğitim içeriği tamamen ve her zaman Mr. Volume Academy’nin malı olarak kalır.

(6)Tüm eğitim içeriği ve stratejileri Mr. Volume Academy Türkiye’ye aittir. Üçüncü şahıslara herhangi bir kopya veya paylaşım yapılamaz! Aynı zamanda bu eğitim kopyalanıp bir eğitim programı haline getirilemez ya da değiştirilmiş şekilde bir eğitim programı haline getirilemez.

(7)Bir eğitmen desteği olarak tam destek, 6 ay sonra sona erer.

3.İndirme Ürünleri İçin Kullanım Lisansı

  1. Sunulan indirme ürünleri telif hakkı ile korunmaktadır. İlgili teklifte aksi belirtilmedikçe, bizden satın alınan her indirme ürünü için basit bir lisans alacaksınız.

2. Tek kullanıcı lisansı, kişisel kullanımınız için indirilebilir ürünün bir kopyasını bilgisayarınıza veya diğer elektronik cihazlara kaydetme ve / veya yazdırma iznini içerir. Başka bir kopya da yasaktır. Bir dosyayı veya onun herhangi bir bölümünü değiştirmek, düzenlemek veya herhangi bir şekilde üçüncü şahıslar tarafından özel veya ticari olarak kullanıma sunulması kesinlikle yasaktır.

4.Saklama Hakkı

Saklama hakkını yalnızca aynı sözleşmeden kaynaklanan taleplerle ilgili olması durumunda kullanabilirsiniz.

(1)Türkiye hukuku geçerlidir. Tüketiciler için, bu yasa seçimi, yalnızca tüketicinin ikamet ettiği devletin devlet yasalarının zorunlu hükümleri tarafından sağlanan korumayı kaldırmadığı durumlarda geçerlidir.

(2)Birleşmiş Milletler Satış Sözleşmesinin hükümleri açıkça geçerli değildir.

5.İptal, İade Hakkı Ve İade Masrafları

Bir tüketici olarak, 312d para uyarınca yasal cayma hakkına sahipsiniz. 1 cümle 1 BGB. Dijital ürünlerin (indirme ürünleri veya çevrimiçi üye alanları) iptal edilmesi genellikle hariç tutulur.

Bireysel teklifler için, ödeme sağlayıcımız iyzico, bizimle iş birliği içinde genişletilmiş bir cayma hakkı verir.

Teklife bağlı olarak, bu, müşterinin herhangi bir nedenle (veya sebepsiz) geri ödeme isteyebileceği süre 60 güne kadar uzayabilir. Ancak eğitim paketimizde para iadesi söz konusu değildir. Açıkça talimat verilen ve satın almadan önce cayma hakkının geri çekilebileceği bilgisi verilen ürünler için, genel ve yukarıda belirtilen cayma hakkı geçerli değildir.

6.Cayma Hakkının Geri Çekilmesiyle ilgili Örnek Sözleşme:

Cayma hakkı süresinin bitiminden önce sözleşmenin yürütülmesine başlamanızı kesinlikle kabul ve talep ediyorum. Bu nedenle, sözleşmenin başlangıcında indirilen ve kullanma hakkına başlanılan ürünler için sözleşmenin tam olarak yerine getirilmesi durumunda, satın aldığım indirilen ürün ve kullanma hakkına sahip olduğum indirilen ürünler için cayma hakkımı kaybettiğimin farkındayım.Tersine çevirme sonucu ortaya çıkan maliyetler (örneğin, iade borçları) müşteri tarafından karşılanacaktır.

7.Sorumluluk Reddi Beyanı

Yazılım büyük bir titizlikle geliştirilmiştir ancak teknolojide mevcut durumda kesinlikle hatasız bir yazılım üretmek mümkün değildir. Bu nedenle, yazılımla ilgili tüm bilgileri garanti edemeyiz. Ayrıca, bu yazılımın herhangi bir bilgisayar sisteminde, herhangi bir ortamda ve başka bir programda çalıştığını garanti edemeyiz. Ayrıca, hiçbir koşulda bu ürünün kullanımından doğacak zararlardan Nevzat Karaca sorumlu tutulamaz. Bu; iş karı kaybı, iş kesintisi, veri kaybı ve diğer tüm maddi ve manevi kayıplar ve bunun sonucu olarak ortaya çıkabilecek zararları, daha önce bu tür zararların olasılığını özellikle bildirmiş olsanız bile içerir. Bir hata tespit edilirse, mümkün olan en kısa sürede düzeltmeye çalışacağız, ancak bunu garanti edemeyiz.

Verilerin mevcudiyeti ve verilere erişim (finansal veriler, vb.) programlar kapsamına dahil değildir ve garanti edilemez. Bu verilerin kullanımı, ilgili sağlayıcının koşullarına tabidir.

8.Müşterinin Kişisel Sorumluluğu:

Yazılımımızda sunulan programlar, stratejiler, eğitim kursları, videolar ve metinler yalnızca bilgi amaçlıdır ve para, vadeli işlemler ve diğer menkul kıymetleri satın almak veya satmak için bir teklif, tanıtım veya öneri değildir. Burada verilen bilgiler yatırım tavsiyesi değildir.

Döviz, vadeli işlem, hisse senedi, opsiyon veya genel menkul kıymet ticareti yüksek riskler içerir.

Sistemlerimizi bağımsız hareket etmek için kullanırsanız, bundan kendiniz sorumlusunuz.

Yatırım tavsiyesi almak istiyorsanız, yatırım tavsiyesi verebilecek belgelere sahip kurumlarla iletişime geçmelisiniz.

Belirtilen performanslar geçmişte kaldı ve bu nedenle gelecekteki karların garantisi verilemez. Sistemlerin karlı çalışmaya devam edeceği garantisi verilemez.

9.Gençlerin Korunması:

(1) Gençlik Koruma Yasası Hükümlerine göre, sadece yasal asgari yaşına ulaşmış müşterilerle sözleşmeli ilişkiler kurarız.

Müşteri Bilgileri

Satıcı kimliğini tekrar yazmaya gerek yoktur. Çünkü ‘BİLGİLERİN VE KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI’ başlığı altında yazmaktadır.

1.Alternatif Uyuşmazlık Çözümü:

Avrupa Komisyonu, https://ec.europa.eu/odr adresinde bulunan mahkeme dışı çevrimiçi uyuşmazlık çözümü için bir platform (OS platformu) sunmaktadır.

2.Sözleşmenin İmzalanması Hakkında Bilgi:

Sözleşmenin sonuçlandırılması için teknik adımlar, sözleşme sonucunun kendisi ve düzeltme seçenekleri, Genel şart ve koşullarımızın (bölüm I) “sözleşme koşulu” hükümlerine uygun olarak yürütülür.

3.Sözleşmenin Dili ve Metni :

Sözleşme dili Türkçedir. Sözleşmenin tam metnini saklamıyoruz.

Siparişi göndermeden önce, sözleşme verileri tarayıcının yazdırma işlevi kullanılarak yazdırılabilir veya elektronik olarak kaydedilebilir.

Sipariş bize ulaştıktan sonra, sipariş verileri, mesafeli sözleşmeler için yasal olarak gerekli bilgiler, genel şartlar ve koşullar size e-posta ile gönderilecektir.

4.Ürün veya Hizmetin Genel Özellikleri:

Ürün ve / veya hizmetin temel özellikleri ilgili teklifte bulunabilir.

5.Fiyatlar ve Ödeme Yöntemleri

(1)İlgili tekliflerde belirtilen fiyatlar toplam fiyatlar olup, geçerli tüm vergileri ve tüm fiyat bileşenlerini içerir.

(2)Ürünler, indirilen ürünler olduğundan, kullanıcı adı ve şifre teslim edildiğinde alıcı ürüne ulaşır.

(3)Gümrük vergileri, vergiler veya para havale ücretleri (banka havalesi veya döviz kuru ücretleri) tarafınızdan karşılanacaktır.

(4)Kullanabileceğiniz ödeme yöntemleri, web sitemizde veya ilgili teklifte ilgili bir düğme altında gösterilmektedir.

(5)Bireysel ödeme yöntemlerinde aksi belirtilmediği sürece, sözleşme kapsamındaki ödeme haklarının derhal ödenmesi gerekir.

(6)Aksi kararlaştırılmadıkça, kurs rezervasyonu yaparken, en geç kursun başlamasından önceki kurs tarihinde ödeme yapılmalıdır, aksi takdirde katılım hakkı yoktur.

6.Yasal Sorumluluk Hakkı Yasal garanti hakları mevcuttur.

Bu genel şartlar ve koşullar ve müşteri bilgileri, Bayi Derneği BT hukuku uzman avukatlar tarafından hazırlanmış ve sürekli yasal uyum için kontrol edilir.

7.İptal Koşulları:

Sözleşmenizi 14 gün içinde yazılı bir sebep göstermeden iptal edebilirsiniz. Dijital ürünler için bu durum söz konusu değildir.

8.İptal Sonuçları:

Alınan hizmet ve faydaları iade edemezseniz, bu konuda bize tazminat ödemeniz gerekir.

Maddenin bozulması ve çekilen kullanımlar için, sadece kullanım veya bozulma, özelliklerin incelenmesi ve işleyişinin ötesine geçen bir şeyin ele alınmasından kaynaklanıyorsa tazminat ödemeniz gerekir.