Sık Sorulan Sorular

Daha önce finansal piyasalarda istikrarlı kazanç sağlamayı denemiş, başarılı olamamış ve başarılı olmayı isteyenler.

Daha önce hiçbir finansal piyasada işlem yapmamış, ama başarılı işlemler yapmayı hedefleyenler.

Volume trading (hacme göre işlem yapma) avantajının ne olduğunu öğrenmek ve uygulamak isteyen kişiler eğitimimize katılabillirler.

Dünya vadeli işlemler (Futures Markets) piyasalarında veya volume’ün, yani hacmin olduğu her yerde bizim anlattığımız ve uyguladığımız gibi işlemler yapabilirsiniz.

Evet, eğitimimizde sıfırdan ileri seviyeye ulaşabilecek kadar ihtiyaç duyulan her şey bulunmaktadır.

Video eğitimlerimizi internetin olduğu her yerden telefonla, tablet pc ile veya bilgisayardan izleyebilirsiniz.

Eğitimde öğrendiklerinizi uygulayabilmek için, bir tane çift monitörlü bilgisayar ve hızı kötü olmayan bir internet bağlantısı yeterlidir.

Eğitimimizin içinde 80’den fazla video bulunmaktadır. Bu videoların hepsinin izlenip bitirilmesi öğrencinin performansına göre değişir.

Öncelikle sizinle telefonda bir yeterlilik görüşmesi yaparak sizinle çalışabilir miyiz, bunu öğreniyoruz. Eğer uygun görülürseniz bir sonraki aşama olan online zoom toplantısı ile görüntülü olarak size eğitimin içeriğini ve sunduğumuz bütün imkanları anlatıyoruz. Bu görüşmenin sonunda size bir ödeme linki göndererek eğitime dahil ediyoruz. Böylece finansal özgürlüğünüz için ilk adımı atmış oluyorsunuz.

Eğer aradığınız cevap sıkça sorulan sorular bölümünde yer almıyorsa, bize sorunuzu sormak için sitemizdeki Whatsapp ikonuna tıklayabilir veya e-posta gönderebilirsiniz.