Hakkımızda

DSC_7146

Biz Kimiz

Mr. Volume Academy; Dünya Vadeli İşlemler piyasalarında Volume Trading (Hacme göre işlem yapma) konusunda, öğrencilerine sıfırdan ileri seviyeye gelebilecekleri eğitimleri vermek üzere 2008 yılında Almanya’da hizmet vermeye başladı.

Kurucumuz Serdar Karaca; 2008 yılından bu yana sektör tecrübelerini, borsada güvenli ve karlı bir ticaretin nasıl yapılacağını anlatıyor.

Mr. Volume Academy Türkiye’nin verdiği eğitim kapsamında 9 modül, 80+ video içerikleri, sürekli erişim ve Trade Management Sistem (Trade günlüğü ve analizlerinin yapıldığı program) ile 6 ay gibi kısa bir sürede bu alanda uzman olabilirsiniz.

Serdar KARACA

MR. Volume Academy
Kurucusu ve Eğitmeni

2008 yılından bu yana edindiğim borsa tecrübelerimle nitelikli bir borsa eğitimi veriyorum. Almanya’da kurduğum bu akademiyi şimdi Türkiye’de de geliştiriyorum. Borsada hacim analizi yapmayı ve kullandığım teknikleri ve yazılımları borsa alanında ilerlemek isteyen adaylara aktarıyorum. Sizi başarılı bir tüccar yapacak bu eğitim ile nasıl kalıcı ve karlı bir ticaret yapılacağını öğrenin.

Mr. Volume Academy Türkiye’de kalite her şeyden önce gelir. Piyasalardaki başarınız benim hedefimdir. Dolayısıyla düşünce ve eylemlerimi belirleyen şey devamlılık ve uzun ömürlülüktür.

 MİSYONUMUZ

Bu eğitim ile amacımız; Finansal özgürlük elde etmek isteyen, eğitime önem verip kendini geliştirmek isteyen, finansal piyasalarda ticaret yapmış ancak başarılı olamamış adaylara destek sağlamaktır.Size doğru bir eğitimle doğru yolu göstermek istiyoruz. 

 

VİZYONUMUZ

MR. Volume Academy Türkiye olarak borsa alanında kariyer yapmak isteyen, Dünya Vadeli İşlemler Borsalarında günlük işlemlerle kazanç sağlamak isteyen adaylara nitelikli bir eğitim vermekteyiz. Online olarak gerçekleşen eğitimimiz de kullandığımız yazılım ve materyaller ile volume trading (mumların içini görerek işlem yapma ) yapmayı öğretiyoruz. Hacim analizi sayesinde şeffaf bir piyasada mumların içindeki hacimleri öğrenip finansal özgürlüğünüze adım adım yaklaşmış olacaksınız.

Türkiye’de Eğitimler Başladı!

Kullanıcı
0 +
Hacim
0 +
Başarı Hikayesi
0 +