Eğitim

SIFIRDAN İLERİ SEVİYEYE VOLUME TRADING BORSA EĞİTİMİ

egitim_serdar_karaca_v1

SIFIRDAN İLERİ SEVİYEYE VOLUME TRADING BORSA EĞİTİMİ

SIFIRDAN İLERİ SEVİYEYE VOLUME TRADING BORSA EĞİTİMİ ile 9 modül ve 80’den fazla videodan oluşan içeriğe zaman ve mekan fark etmeksizin internetin olduğu her yerden ömür boyu erişebilirsiniz.  

Bu eğitim sayesinde hiçbir şey bilmeseniz dahi volume trading ile ilgili her şeyi öğrenmiş olacaksınız. Eğer daha önce finansal piyasalarla ilgilendiyseniz de volume trading ile bambaşka bir Dünya’ya açılacaksınız. Ayrıca stratejilerimizi uygulamaya başladığınızda ve ne kadar doğru çalıştığını gördüğünüzde yapabileceklerinize şaşıracaksınız!

9 Modüllük Eğitimimizin İçindeki Konu Başlıkları

Futures (Vadeli İşlemler) Piyasalarında İşlem Yapmanın Temelleri

Futures piyasaları ve hacimleri anlamak için ihtiyacınız olan her şeyi öğreneceksiniz. Bu modül yeni başlayanlar içindir.

VolFix ile ilgili her şey

VolFix yazılımı ile sahip olabileceğiniz olanaklara hayran kalacaksınız. Bu modülde size Volfix’in en önemli ayarlarını göstereceğiz.

Hacim Analizi

Her şey analize dayanıyor. Bu yüzden eğitimin temeli analizdir. Her şeyi size açıklıyoruz. Adım adım birlikte analiz yapacağız. Bu modülü izledikten sonra işlem günleri için profesyonelce ve verimli bir şekilde hazırlanabilirsiniz.

Piyasaya Giriş Hazırlığı

Bizden her türlü küçük ayrıntıya sahip olacaksınız. Böylece siz de volume trading (hacme göre işlem yapma) yaklaşımlarımızı başarılı bir şekilde uygulayabileceksiniz.

İki Gizli Stratejimiz ve Canlı İşlemler

Bu modülde iki gizli stratejimizi öğreneceksiniz. Stratejilerin ne kadar doğru çalıştığını görünce şaşıracaksınız. Bu modülden sonra artık sıra sizde ve pratik yapma zamanı!

Gizli bir stratejimiz ve canlı işlemler

İki işlem stratejimizi öğreneceksiniz. Stratejilerin ne kadar doğru çalıştığını görünce şaşıracaksınız. Bu modülden sonra artık sıra sizde ve pratik yapma zamanı!

Gizli bir stratejimiz ve canlı işlemler

İki işlem stratejimizi öğreneceksiniz. Stratejilerin ne kadar doğru çalıştığını görünce şaşıracaksınız. Bu modülden sonra artık sıra sizde ve pratik yapma zamanı!

Sermaye bulma ve trade yönetimi

Kendi sermayenizle nasıl işlem yapabileceğinizi, bizim çalıştığımız Broker’ı (Aracı Kurum), sermaye sağlayıcı kurumlardan sermayenin nasıl kazanılabileceğini ve bizim, sizin için nasıl sermaye kazandığımızı örnek olarak gösteriyoruz. VolFix üzerinden Risk Yönetimi gibi konuları öğrenmiş olacaksınız.

Trading Management Sistem

Bir trader için kariyerinin başında işlemlerinin günlüğünü tutması çok önemlidir. İşlem yaparken başarılı olmak istiyorsanız işlem günlüğü tutmalısınız. Çünkü günlük tutmadan işlem yapan Trader’lar neyi yanlış yaptığını bilmiyorlar. Trading Management Sistemimiz ile günlük tutup neleri geliştirmeniz ve gelecekte neye odaklanmanız gerektiğini öğreneceksiniz.

TRADING YAZILIMI

volfix_trading_management_software

Her işlem programı farklıdır. Bizim kullandığımız işlem programı VolFix’tir. Eğitimimizde neden bu karmaşık programı kullandığımızı ve alım satım işlemlerimiz için nasıl doğru bir şekilde kullandığımızı göreceksiniz.

VolFix, volume trading, yani hacime göre işlem yapmaya yarayan profesyonel analiz ve işlem platformudur. Bu yüzden yıllardır VolFix kullanıyoruz. VolFix, piyasada başka hiçbir yazılımın bize sunmadığı şeyleri görme avantajı veriyor.

Dünya çapındaki karlı trader’ların birçoğu VolFix’i kullanır. Bu nedenle SIFIRDAN İLERİ SEVİYEYE VOLUME TRADING BORSA EĞİTİMİ’mizle birlikte kullanmanızı tavsiye ederiz.

EĞİTİMLE BİRLİKTE SUNDUĞUMUZ İMKANLAR

Birebir Danışmanlık

BİREBİR DANIŞMANLIK

6 aylık danışmanlık sürecinde panelinizdeki destek bölümünden bize sorularınızı doğrudan sorabilirsiniz. Ayrıca Trading Management Sistemine yüklediğiniz trade’ler ayda bir incelenir, hatalarınız söylenir ve her ay yeni bir kural verilir. Böylece hatalarınızı düzeltip aydan aya gelişme kat edersiniz.

TRADING MANAGEMENT SYSTEM

(TRADING YÖNETİMİ SİSTEMİ)

MR. Volume Academy Türkiye’nin geliştirdiği Trading Management Sistem online bir trading günlüğü yazılımıdır. Bu yazılım sayesinde tarih, saat, piyasa ismi, piyasa yönü, tradelerin ekran görüntüleri ve duygu durumu vs. gibi konuları kayıt altına alabileceksiniz. Bu yazılım, online bir yazılım olduğu için siz trade’lerinizle ilgili tüm veri girişlerinizi yaptığınız anda biz kaydettiğiniz trade’leri görürüz ve bu tradeler 4 hafta biriktiğinde size canlı destek aracılığıyla hatalarınızı ve tekrarlamamanız gerekenleri söyleriz. Ayrıca kendinizi bu yazılım sayesinde analiz edebilir ve biz de sizi analiz edebiliriz. Böylece danışmanlık süreci içinde aydan aya gelişme kat edersiniz.

Trading Management System
Canlı Destek

CANLI DESTEK

Trading Management Sistemi içerisinde yer alan canlı destek sayesinde bize anlık erişebilir ve sorularınızı sorabilirsiniz.

DİĞER EĞİTİMLERDEN FARKIMIZ

  • 2008 yılından bu yana elde ettiğimiz borsa tecrübemizden faydalanırsınız.

  • Diğer grafik analizi yapanlardan ve hacim trader’larından farklı olarak nasıl işlem yapılacağını bildiğimiz için ciddi bir avantaja sahip olacaksınız.

  • Türkiye’de hiçbir yerde olmayan bir eğitim sunuyoruz.

  • Aktif olarak bizim 2008 yılından bu yana işlem yaptığımız ve düzenli kazanç sağladığımız karlı sistemimizi anlatıyoruz.

  • Eğitim sırasında ve sonrasında desteğe çok önem verdiğimizden dolayı sınırlı sayıda başvuru kabul edilecektir. Bu sınırlı sayıda destek alan kişilerden olma imkanı elde edeceksiniz.

  • Profesyonel ve büyük trader’lar (borsa yatırımcıları) gibi işlem yapmayı öğrenirsiniz.

  • Profesyonel Futures Markets (vadeli işlemler piyasası) traderlarının nasıl davrandığını size göstereceğiz.

  • İşlemlere mükemmel giriş ve çıkışları öğreneceksiniz.

  • Duygularınızı, işlemlerinizi, stratejilerinizi, karlarınızı, zararlarınızı vs. bütün kayıtlarınızı tutup, kendinizi geliştirebileceğiniz ve bütün bu bilgileri bize gönderip bizden yanlışlarınızı düzeltmeniz konusunda geri bildirim alabileceğiniz Trading Management Sistem programımıza sahip olma imkanı elde edeceksiniz.

  • Ve daha fazlası…

Başarı Hikayeleri

Eğitimlerimize katılıp kariyerinde fark yaratan öğrencilerimizin başarı hikayeleri

erman_koyuncuoglu

Erman Koyuncuoğlu

Yatırım Uzmanı

Merhaba benim adım Erman, 32 yaşındayım. Öncelikle bu kadar net ve anlaşılır bir koçluğun yapısı için Serdar bey’e teşekkür ediyorum. Farklı ülkelerde çalışmama ve birçok farklı eğitime katılmama rağmen tüm bunlara rağmen hala başarılı olamadım. Bir gün Instagram'da  MR. Volume Academy  ile karşılaştım ve doğrudan Serdar bey ile iletişime geçtim! Sorularımı sordum ve iyi cevaplar aldım, konsept basit ve çok kullanışlı. Ondan sonra akademiye girmeye karar verdim. Eğitimde her şeyi öğrendikten sonra pratik yapmaya başladım. Serdar Karaca'nın 14 yıllık günlük ticaret tecrübesi var, bu pratikte bana çok yardımcı oldu ve eğitimim sırasında muazzam bir ilerleme kaydettim. Artık karlı, tutarlı bir günlük işlemciyim! Çok mutluyum. Her şey için teşekkürler Serdar bey.

4.5/5
stefan_hertweck

André Roth

Doktor

Çok fazla araştırma yapmam sonucunda Serdar bey’i buldum. Bu eğitimin bir koç olmadan işe yaramayacağının farkına vardım. Eğitim kesin ve yapılandırılmıştı. Her soruya anında ve hedeflenmiş yanıtlarla güzel cevaplar aldım. Karlı ve olgun bir ticaret sistemi ile ve bu sistemde yılların deneyiminden elde edilen derin bir anlayışla eğitime başlamaya karar verdim. Başkalarınında bu eğitimler hakkında  bilgi sahibi olması gerekiyor.

 Eğitimler, tek başına başarılması zor olan bir sonraki seviyeye giden yolda muazzam bir kısayoldur!  Çok teşekkür ederim Serdar bey.

5/5
joey_durli

Joey Durli

Blogger

5 yıldır borsada aktif olarak yer alıyorum. Ancak Mr Volume Academy 3 ay içinde bana daha önce bilmediğim yepyeni bir zihniyet kazandırdı. Duygularınızla nasıl başa çıkacağınız, kendi tüccar karakterinizi nasıl bulacağınız ve öğrendiğiniz stratejiyi nasıl başarılı bir şekilde uygulayacağınız adım adım gösterilecektir. LMI ile bir borç hesabının nasıl alınacağını öğrenmek elbette kaçınılmazdır.

Ana işiniz için günlük ticaret yapmak istiyorsanız, MR. Volume Academy sizin için doğru yerdir.

4.5/5

Eğitime Nasıl Başlanır?

EĞİTİM İÇİN
BAŞVURU YAPIN

EĞİTİM İÇİN ŞİMDİ BAŞVURU YAP butonuna tıklayıp formu doldurarak başvurunuzu bize iletin.

BAŞVURUNUZU
İNCELEYECEĞİZ

Başvurunuzu kontrol edip sizinle bir görüşme ayarlamak için sizi arayacağız

KABUL EDİLİP
EDİLMEYECEĞİNİZE KARAR VERECEĞİZ

Alanında uzman akademi eğitmenlerinden birisi sizinle son yaptığı görüşmede eğitime katılmak için uygun olup olmadığınızı size söyleyecek.