Eğitim

SIFIRDAN İLERİ SEVİYEYE VOLUME TRADING BORSA EĞİTİMİ

2bearbeitet

SIFIRDAN İLERİ SEVİYEYE VOLUME TRADING BORSA EĞİTİMİ

SIFIRDAN İLERİ SEVİYEYE VOLUME TRADING BORSA EĞİTİMİ ile 9 modül ve 80’den fazla videodan oluşan içeriğe zaman ve mekan fark etmeksizin internetin olduğu her yerden ömür boyu erişebilirsiniz.  

Bu eğitim sayesinde hiçbir şey bilmeseniz dahi volume trading ile ilgili her şeyi öğrenmiş olacaksınız. Eğer daha önce finansal piyasalarla ilgilendiyseniz de volume trading ile bambaşka bir Dünya’ya açılacaksınız. Ayrıca stratejilerimizi uygulamaya başladığınızda ve ne kadar doğru çalıştığını gördüğünüzde yapabileceklerinize şaşıracaksınız!

9 Modüllük Eğitimimizin İçindeki Konu Başlıkları

Yol haritası

Birinci modülde akademinin yol haritası ile başlanır. Bu modülde akademide sizi neler beklediğini öğreneceksiniz.

İletişim

Bu modülde bizim ile nasıl irtibata geçebileceğinizi öğreneceksiniz.

Temel bilgiler

Bu modülde borsa ile ilgili tüm temel bilgileri öğreneceksiniz.

VolFix ile ilgili her şey

VolFix yazılımı ile sahip olabileceğiniz olanaklara hayran kalacaksınız. Bu modülde size Volfix'te kullandığımız en önemli ayarlarını öğreneceksiniz.

Analiz

Bu modülde piyasalarda hacim bazlı analiz yapmayı öğreneceksiniz.
Doğru analiz stratejilerimizin temelidir. Bu yüzden doğru analiz yapmadan hiçbir işleme girilmez.

Iki gizli stratejilerimiz

Iki işlem stratejimizi öğreneceksiniz. Bu iki strateji ile finansal olarak özgürlüğüe ulaşabileceksiniz.

Canlı işlemler

Öğrendiğiniz iki işlem stratejimizin ne kadar doğru çalıştığını görünce şaşıracaksınız. bu modülden sonra artık sıra sizde ve pratik yapma zamanı!

Koçluk aşaması

Koçluk aşamasında bire bir 6 ay boyunca her gün yaptığınız işlemler inceleniyor ve 4 haftada bir yaptığınız işlemler analiz ediliyor. Ayrıca sizden bir Trader-Profili ulusturuluyor.

Sermaye Proprietary-Trading

Proprietary Trading, kısaca Prop-Trading, kendi özel sermayanizi kullanmadan dünya vadeli islemler borsasında işlem yapamayı sağlıyor.
Akademide Prop-Trading ile ilgili tüm detaylar sizi bekliyor.

TRADING YAZILIMI

volfix_trading_management_software

Her işlem programı farklıdır. Bizim kullandığımız işlem programı VolFix’tir. Eğitimimizde neden bu karmaşık programı kullandığımızı ve alım satım işlemlerimiz için nasıl doğru bir şekilde kullandığımızı göreceksiniz.

VolFix, volume trading, yani hacime göre işlem yapmaya yarayan profesyonel analiz ve işlem platformudur. Bu yüzden yıllardır VolFix kullanıyoruz. VolFix, piyasada başka hiçbir yazılımın bize sunmadığı şeyleri görme avantajı veriyor.

Dünya çapındaki karlı trader’ların birçoğu VolFix’i kullanır. Bu nedenle SIFIRDAN İLERİ SEVİYEYE VOLUME TRADING BORSA EĞİTİMİ’mizle birlikte kullanmanızı tavsiye ederiz.

EĞİTİMLE BİRLİKTE SUNDUĞUMUZ İMKANLAR

Birebir Danışmanlık

BİREBİR KOÇLUK

6 aylık koçluk sürecinde panelinizdeki destek bölümünden bize sorularınızı doğrudan sorabilirsiniz. Ayrıca Trade Management Sistemine yüklediğiniz trade’ler ayda bir incelenir, hatalarınız söylenir ve her ay yeni bir kural verilir. Böylece hatalarınızı düzeltip aydan aya gelişme kat edersiniz.

TRADE MANAGEMENT SYSTEM

(TRADING YÖNETİMİ SİSTEMİ)

MR. Volume Academy Türkiye’nin geliştirdiği Trade Management Sistem online bir trading günlüğü yazılımıdır. Bu yazılım sayesinde tarih, saat, piyasa ismi, piyasa yönü, tradelerin ekran görüntüleri ve duygu durumu vs. gibi konuları kayıt altına alabileceksiniz. Bu yazılım, online bir yazılım olduğu için siz trade’lerinizle ilgili tüm veri girişlerinizi yaptığınız anda biz kaydettiğiniz trade’leri görürüz ve bu tradeler 4 hafta biriktiğinde size canlı destek aracılığıyla hatalarınızı ve tekrarlamamanız gerekenleri söyleriz. Ayrıca kendinizi bu yazılım sayesinde analiz edebilir ve biz de sizi analiz edebiliriz. Böylece koçluk süreci içinde aydan aya gelişme kat edersiniz.

Trading Management System
Canlı Destek

CANLI DESTEK

Trade Management Sistemi içerisinde yer alan canlı destek sayesinde bize anlık erişebilir ve sorularınızı sorabilirsiniz.

DİĞER EĞİTİMLERDEN FARKIMIZ

  • 2008 yılından bu yana elde ettiğimiz borsa tecrübemizden faydalanırsınız.

  • Diğer grafik analizi yapanlardan ve hacim trader’larından farklı olarak nasıl işlem yapılacağını bildiğimiz için ciddi bir avantaja sahip olacaksınız.

  • Türkiye’de hiçbir yerde olmayan bir eğitim sunuyoruz.

  • Aktif olarak bizim 2008 yılından bu yana işlem yaptığımız ve düzenli kazanç sağladığımız karlı sistemimizi anlatıyoruz.

  • Eğitim sırasında ve sonrasında desteğe çok önem verdiğimizden dolayı sınırlı sayıda başvuru kabul edilecektir. Bu sınırlı sayıda destek alan kişilerden olma imkanı elde edeceksiniz.

  • Profesyonel ve büyük trader’lar (borsa yatırımcıları) gibi işlem yapmayı öğrenirsiniz.

  • Profesyonel Futures Markets (vadeli işlemler piyasası) traderlarının nasıl davrandığını size göstereceğiz.

  • İşlemlere mükemmel giriş ve çıkışları öğreneceksiniz.

  • Duygularınızı, işlemlerinizi, stratejilerinizi, karlarınızı, zararlarınızı vs. bütün kayıtlarınızı tutup, kendinizi geliştirebileceğiniz ve bütün bu bilgileri bize gönderip bizden yanlışlarınızı düzeltmeniz konusunda geri bildirim alabileceğiniz Trade Management Sistem programımıza sahip olma imkanı elde edeceksiniz.

  • Ve daha fazlası…

Başarı Hikayeleri

Eğitimlerimize katılıp kariyerinde fark yaratan öğrencilerimizin başarı hikayeleri

erman_koyuncuoglu

Erman Koyuncuoğlu

Yatırım Uzmanı

Merhaba benim adım Erman, 32 yaşındayım. Öncelikle bu kadar net ve anlaşılır bir koçluğun yapısı için Serdar bey’e teşekkür ediyorum. Farklı ülkelerde çalışmama ve birçok farklı eğitime katılmama rağmen tüm bunlara rağmen hala başarılı olamadım. Bir gün Instagram'da  MR. Volume Academy  ile karşılaştım ve doğrudan Serdar bey ile iletişime geçtim! Sorularımı sordum ve iyi cevaplar aldım, konsept basit ve çok kullanışlı. Ondan sonra akademiye girmeye karar verdim. Eğitimde her şeyi öğrendikten sonra pratik yapmaya başladım. Serdar Karaca'nın 14 yıllık günlük ticaret tecrübesi var, bu pratikte bana çok yardımcı oldu ve eğitimim sırasında muazzam bir ilerleme kaydettim. Artık karlı, tutarlı bir günlük işlemciyim! Çok mutluyum. Her şey için teşekkürler Serdar bey.

4.5/5
stefan_hertweck

André Roth

Doktor

Çok fazla araştırma yapmam sonucunda Serdar bey’i buldum. Bu eğitimin bir koç olmadan işe yaramayacağının farkına vardım. Eğitim kesin ve yapılandırılmıştı. Her soruya anında ve hedeflenmiş yanıtlarla güzel cevaplar aldım. Karlı ve olgun bir ticaret sistemi ile ve bu sistemde yılların deneyiminden elde edilen derin bir anlayışla eğitime başlamaya karar verdim. Başkalarınında bu eğitimler hakkında  bilgi sahibi olması gerekiyor.

 Eğitimler, tek başına başarılması zor olan bir sonraki seviyeye giden yolda muazzam bir kısayoldur!  Çok teşekkür ederim Serdar bey.

5/5
joey_durli

Joey Durli

Blogger

5 yıldır borsada aktif olarak yer alıyorum. Ancak Mr Volume Academy 3 ay içinde bana daha önce bilmediğim yepyeni bir zihniyet kazandırdı. Duygularınızla nasıl başa çıkacağınız, kendi tüccar karakterinizi nasıl bulacağınız ve öğrendiğiniz stratejiyi nasıl başarılı bir şekilde uygulayacağınız adım adım gösterilecektir. LMI ile bir borç hesabının nasıl alınacağını öğrenmek elbette kaçınılmazdır.

Ana işiniz için günlük ticaret yapmak istiyorsanız, MR. Volume Academy sizin için doğru yerdir.

4.5/5

Eğitime Nasıl Başlanır?

EĞİTİM İÇİN
BAŞVURU YAPIN