VOLUME EĞİTİM DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ
Adres: Fenerbahçe, Iğrıp Sk. No:13, 34726 Kadıköy/İstanbul
Telefon: +90 (216) 123 45 67
E-Posta: info@mr-volume.com

 

Sözleşme ve Koşullar

Genel Hüküm ve Koşullar

§ 1 Temel Hükümler

(1) Aşağıdaki şartlar ve koşullar, https://mr-volume.com/ ve https://academy.mr-volume-academy.com web siteleri aracılığıyla VOLUME EĞİTİM DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ ile yapılan tüm anlaşmalara uygulanır. Aksi kararlaştırılmadıkça, karşı tarafın kendi kullanım şartları kabul edilmez.

(2) Tüketiciler, esas olarak ticari veya bağımsız mesleki faaliyetlerine atfedilemeyecek amaçlarla yasal bir işleme giren herhangi bir gerçek kişidir. Bir girişimci, herhangi bir gerçek veya tüzel kişi veya yasal bir işlemin sonunda bağımsız mesleki veya ticari faaliyetinin uygulanmasında hareket eden yasal kapasiteye sahip bir ortaklıktır.

§ 2 Sözleşmenin Konusu

(1) Sözleşmenin konusu indirilebilir ürünlerin satışıdır (fiziksel veri ortamında sağlanmayan dijital içerik).

(2) Tekliflerimizin kabulü için, teklifin sunumu ile web sitelerimizde belirtilen bağlantı üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Orada istediğiniz teklifi seçebilir ve “şimdi sipariş ver” veya benzeri bir düğmeyi tıklayarak ödeme sağlayıcımızın sipariş sayfasına gidebilirsiniz. Daha sonra ödeme sağlayıcımızdan e-posta ile bir sipariş onayı alacaksınız.

(3) İndirilebilir ürünler, tarafımızdan verilen link üzerinden erişilebilen özel bir web sitesinden indirilecektir. Online üye alanımıza ücretli erişim, sözleşmenin imzalanmasından sonra size bildirilen erişim verileri (kullanıcı adı ve şifre) aracılığıyla sağlanır. Fiziksel ürünlerin teslimi, siparişte belirtilen teslimat adresine yapılır.

(4) Online üye alanlarımıza ücretli erişim, garanti süresi boyunca garanti edilir. İçeriğin kötüye kullanılması veya açıklanması durumunda, verilere erişim hakkını saklı tutuyoruz.

(5) Eğitim içeriği tamamen ve her zaman VOLUME EĞİTİM DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ’nin malı olarak kalır.

(6) Tüm eğitim içeriği ve stratejileri VOLUME EĞİTİM DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ’ye aittir. Üçüncü şahıslara herhangi bir kopya veya paylaşım yapılamaz. Aynı zamanda bu eğitim kopyalanıp bir eğitim programı haline getirilemez, ya da değiştirilmiş şekilde bir eğitim programı haline getirilemez.

(7) Bir eğitmen desteği olarak tam destek, 6 ay sonra sona erer.

§ 3 İndirme Ürünleri İçin Kullanım Lisansı

(1) Sunulan indirme ürünleri telif hakkı ile korunmaktadır. İlgili teklifte aksi belirtilmedikçe, bizden satın alınan her indirme ürünü için basit bir lisans alacaksınız.

(2) Tek kullanıcı lisansı, kişisel kullanımınız için indirilebilir ürünün bir kopyasını bilgisayarınıza veya diğer elektronik cihazlara kaydetme ve/veya yazdırma iznini içerir. Başka bir kopya oluşturulması yasaktır. Bir dosyayı veya onun herhangi bir bölümünü değiştirmek veya düzenlemek ve herhangi bir şekilde üçüncü şahıslar tarafından özel veya ticari olarak kullanıma sunulması kesinlikle yasaktır.

§ 4 Saklama Hakkı

Saklama hakkını yalnızca aynı sözleşmeden kaynaklanan taleplerle ilgili olması durumunda kullanabilirsiniz.

§ 5 Hukuk Seçimi

(1) Türk hukuku geçerlidir. Tüketiciler için, bu yasa seçimi, yalnızca tüketicinin ikamet ettiği devletin devlet yasalarının zorunlu hükümleri tarafından sağlanan korumayı kaldırmadığı durumlarda geçerlidir.

(2) Birleşmiş Milletler Satış Sözleşmesinin hükümleri açıkça geçerli değildir.

§ 6 İptal, İade Hakkı ve İade Masrafları

Cayma Hakkının Geri Çekilmesiyle ilgili Örnek Sözleşme:

Cayma hakkı süresinin bitiminden önce sözleşmenin yürütülmesine başlamanızı kesinlikle kabul ve talep ediyorum. Bu nedenle, sözleşmenin başlangıcında indirilen ve kullanma hakkına başlanılan ürünler için sözleşmenin tam olarak yerine getirilmesi durumunda, satın aldığım indirilen ürün ve kullanma hakkına sahip olduğum indirilen ürünler için cayma hakkımı kaybettiğimin farkındayım.

Tersine çevirme sonucu ortaya çıkan maliyetler (örneğin, iade borçları) müşteri tarafından karşılanacaktır.

§ 7 Sorumluluk Reddi Beyanı

Yazılım büyük bir titizlikle geliştirilmiştir, ancak teknolojide mevcut durumda kesinlikle hatasız bir yazılım üretmek mümkün değildir. Bu nedenle, yazılımla ilgili tüm bilgileri garanti edemeyiz. Ayrıca, bu yazılımın herhangi bir bilgisayar sisteminde, herhangi bir ortamda ve başka bir programda çalıştığını garanti edemeyiz. Ayrıca, hiçbir koşulda bu ürünün kullanımından doğacak zararlardan VOLUME EĞİTİM DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ sorumlu tutulamaz. Bu, iş karı kaybı, iş kesintisi, veri kaybı ve diğer tüm maddi ve manevi kayıplar ve bunun sonucu olarak ortaya çıkabilecek zararları, daha önce bu tür zararların olasılığını özellikle bildirmiş olsanız bile içerir. Bir hata tespit edilirse, mümkün olan en kısa sürede düzeltmeye çalışacağız, ancak bunu garanti edemeyiz. Verilerin mevcudiyeti ve verilere erişim (finansal veriler, vb.) programlar kapsamına dahil değildir ve garanti edilemez. Bu verilerin kullanımı, ilgili sağlayıcının koşullarına tabidir.

§ 8 Risk, Müşterinin Kişisel Sorumluluğu

Yazılımımızda sunulan programlar, stratejiler, eğitim kursları, videolar ve metinler yalnızca bilgi amaçlıdır ve para, vadeli işlemler ve diğer menkul kıymetleri satın almak veya satmak için bir teklif, tanıtım veya öneri değildir. Bu siteyi kullanarak, VOLUME EĞİTİM DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ’nin tüm bilgilerin azami özen ve bilgimizin en iyi şekilde sağlanmasına rağmen sorumlu olmayacağını kabul etmektesiniz. Burada verilen bilgiler yatırım tavsiyesi değildir. Döviz, vadeli işlem, hisse senedi, opsiyon veya genel menkul kıymet ticareti yüksek riskler içerir.

Sadece meydana gelebilecek kayıpları taşıyabiliyorsanız harekete geçin. Sistemlerimizi bağımsız hareket etmek için kullanırsanız, bundan kendiniz sorumlusunuz. Yatırım tavsiyesi almak istiyorsanız, yatırım tavsiyesi verebilecek belgelere sahip kurumlarla iletişime geçmelisiniz. Belirtilen performanslar geçmişte kaldı ve bu nedenle gelecekteki karların garantisi verilemez. Sistemlerin karlı çalışmaya devam edeceği garantisi verilemez.

§ 9 Gençlerin Korunması

(1) Gençlik Koruma Yasası hükümlerine giren malları satarken, sadece yasal asgari yaşına ulaşmış müşterilerle sözleşmeli ilişkiler kurarız. Mevcut yaş kısıtlamaları, ilgili makale açıklamasında belirtilmiştir.

(2) Siparişinizi vererek, asgari yasal yaşınıza ulaştığınızı ve adınız ve adresinizle ilgili bilgilerinizin doğru olduğunu kabul edersiniz. Ürünleri sadece sizin veya tarafınızdan teslimatı alma yetkisi olan ve yasal asgari yaşına ulaşmış olanların teslim alabileceğinden emin olmanız gerekir.


II Müşteri Bilgileri

Satıcının Kimliği

VOLUME EĞİTİM DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ
Adres: Fenerbahçe, Iğrıp Sk. No:13, 34726 Kadıköy/İstanbul
Telefon: +90 (216) 123 45 67
E-Posta: info@mr-volume.com

Sözleşmenin İmzalanması Hakkında Bilgi

Sözleşmenin sonuçlandırılması için teknik adımlar, sözleşme sonucunun kendisi ve düzeltme seçenekleri, Genel şart ve koşullarımızın (bölüm I) “sözleşme koşulu” hükümlerine uygun olarak yürütülür.

Sözleşme Dili, Sözleşme Metni Saklama

3.1. Sözleşme dili Türkçedir.

3.2. Sözleşmenin tam metnini saklamıyoruz. Siparişi göndermeden önce, sözleşme verileri tarayıcının yazdırma işlevi kullanılarak yazdırılabilir veya elektronik olarak kaydedilebilir. Sipariş bize ulaştıktan sonra, sipariş verileri, mesafeli sözleşmeler için yasal olarak gerekli bilgiler ve genel şartlar ve koşullar size e-posta ile gönderilecektir.

Ürün veya Hizmetin Temel Özellikleri

Ürün ve/veya hizmetin temel özellikleri ilgili teklifte bulunabilir.

Fiyatlar ve Ödeme Yöntemleri

5.1. İlgili tekliflerde belirtilen fiyatlar ve nakliye masrafları toplam fiyatlar olup, geçerli tüm vergileri içeren tüm fiyat bileşenlerini içerir.

5.2. Ürünler, indirilen ürünler olduğundan, kullanıcı adı ve şifre teslim edildiğinde alıcı ürüne ulaşır ve nakliye ücreti gerekmez.

5.3. Fon transferinde ortaya çıkan masraflar (banka havalesi veya döviz kuru ücretleri), teslimatın bir AB üye devletine yapıldığı ancak ödemenin Avrupa Birliği dışında başlatıldığı durumlarda tarafınızdan karşılanmalıdır.

5.4. Kullanabileceğiniz ödeme yöntemleri, web sitelerimizde veya ilgili teklifte ilgili bir düğme altında gösterilmektedir.

5.5. Bireysel ödeme yöntemlerinde aksi belirtilmediği sürece, sözleşme kapsamındaki ödeme haklarının derhal ödenmesi gerekir.

5.6. Aksi kararlaştırılmadıkça, kurs rezervasyonu yaparken, en geç kursun başlamasından önceki kurs tarihinde ödeme yapılmalıdır, aksi takdirde katılım hakkı yoktur.

Teslim

6.1. Teslimat şartları, teslimat tarihi ve mevcut teslimat kısıtlamaları web sitelerimizdeki ilgili butonda veya ilgili teklifte bulunabilir.

Yasal Sorumluluk Hakkı

Yasal garanti hakları mevcuttur.


RİSK UYARISI

Yazılımımızda sunulan programlar, stratejiler, eğitim kursları, videolar ve metinler yalnızca bilgi amaçlıdır ve para, vadeli işlemler ve diğer menkul kıymetleri satın almak veya satmak için bir teklif, tanıtım veya öneri değildir. Bu siteyi kullanarak, VOLUME EĞİTİM DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ’nin tüm bilgilerin azami özen ve bilgimizin en iyi şekilde sağlanmasına rağmen sorumlu olmayacağını kabul etmektesiniz. Burada verilen bilgiler yatırım tavsiyesi değildir. Döviz, vadeli işlem, hisse senedi, opsiyon veya genel menkul kıymet ticareti yüksek riskler içerir. Sadece meydana gelebilecek kayıpları taşıyabiliyorsanız harekete geçin. Sistemlerimizi bağımsız hareket etmek için kullanırsanız, bundan kendiniz sorumlusunuz. Yatırım tavsiyesi almak istiyorsanız, gerekli belgelere sahip kurumlarla iletişime geçmelisiniz. Belirtilen performanslar geçmişte kaldı ve bu nedenle gelecekteki karların garantisi değildir. Sistemlerin karlı çalışmaya devam edeceği garantisi verilemez. Finansal ürünlerde (döviz, vadeli sözleşmeler, hisse senetleri, opsiyonlar, varantlar, sertifikalar gibi) alım satım yapmak yüksek derecede risk içerir ve bu nedenle risk profili düşük yatırımcılar için uygun değildir. Her zaman kendi sorumluluğunuzda olduğunuzu anlayın, karar her zaman sizin sorumluluğunuzdadır. Finansal ürünlere yatırım yaparken veya spekülasyon yaparken hedeflerinizi daima göz önünde bulundurun ve bunları risk iştahınız, uzmanlığınız ve bu alandaki deneyiminizle gözden geçirin. Vadeli işlem ticareti her yatırımcı için uygun değildir. Bu web sitesinin tüm içeriği ticarete davet teşkil etmez. Yatırım tavsiyesi verilmez. Herkes kendi kararlarının riskini üstlenmelidir.


ÖN SATIŞ VE GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

TARAFLAR

  1. SÖZLEŞMENİN KONUSU

Sözleşmenin konusu, “VOLUME EĞİTİM DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ İleri Seviye Online Volume Trading Eğitimleri” projesi kapsamında …………………………….’da yürüttüğü çalışmalar ile ilgili olarak, kendisine VOLUME EĞİTİM DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ. tarafından verilen, açıklanan gizlilik içerdiği açıkça belirtilen bilgi ve belgenin VOLUME EĞİTİM DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ’nin onayı alınmadıkça herhangi bir 3. gerçek ve/veya tüzel kişiye açıklanmamasını temin edecek olan gizliliğin sınırlarının ve koşullarının belirlenmesidir.

  1. İLERİ SEVİYE ONLİNE VOLUME TRADING EĞİTİMLERİ

Dünya Futures Markets (Vadeli İşlemler Piyasası)’ında volume trading yöntemlerinden faydalanılarak tüm bilgilerle, analiz ve işlemlerin nasıl yapılacağı ve gizli stratejilerle ilgili online eğitimler.

  1. GİZLİ BİLGİNİN TANIMI

Sözleşmede tanımlanan İleri Seviye Online Volume Trading Eğitimleri projesi VOLUME EĞİTİM DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ tarafından Online Eğitim veya seminer alacak kişiye eğitim projesi ile ilgili fikir, proje, buluş, metod, ilerleme ve patent, telif hakkı, marka, ticari sır ya da diğer yasal korunmaya konu olan ya da olmayan her türlü yenilik ve çalışma esnasında öğrenilecek yazılı veya sözlü tüm ticari, mali, teknik bilgiler ve konuşma bilgileri sır olarak kabul edilir.

  1. TARAFLARIN YÜKÜMLÜLÜKLERİ

4.1. VOLUME EĞİTİM DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ, eğitim alacak kişiye kişinin alacağı eğitim kapsamında gerekli her türlü bilgiyi vermeyi taahhüt eder.

4.2. Online Eğitim veya Seminer alacak kişiler, bu sözleşmede söz konusu edilen proje ile ilgili bilgi, belge, eğitim, stratejiler, metodlar ve alacağı eğitimin tüm detayları ile ilgili belgelerin gizli olduğunu ve bu nedenle, sadece kendisinin bilmesi gerektiği kadarını bileceklerini ve bu bilgi ve belgelerin hiçbir şekilde VOLUME EĞİTİM DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ’nin izni olmaksızın 3. gerçek ve/veya tüzel kişi ve kuruluşlara açıklamayacağını kabul ve taahhüt eder.

4.3. VOLUME EĞİTİM DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ tarafından Online Eğitim veya Seminer alacak kişiye temin edilmiş eğitim ile ilgili belge ve bilginin, eğitim alacak kişinin rızası haricinde sözleşmeye aykırı olarak ifşa edildiğinin VOLUME EĞİTİM DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ tarafından öğrenilmesi halinde, sözleşmede adı geçen eğitimi almış kişi sorumlu olacaktır. Bu bilgi ve belgelerin 3. şahıslara iletilmemesi için gerekli her türlü tedbiri almayı taahhüt ettiği gibi, her türlü tedbiri almasına rağmen, bu bilgi ve belgelerin yayılmasına mani olamadığını ve/veya kusuru olmadığını ileri sürerek sorumluluktan kurtulamaz.

4.4. Bu sözleşmeye aykırı bir durumun gündeme gelmesi halinde VOLUME EĞİTİM DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ’nin maruz kaldığı her türlü maddi ve/veya manevi zararını tazmin etmeyi kabul ve taahhüt eder.

  1. SÜRE

İşbu sözleşmenin konusunu oluşturan gizliliğe riayet yükümlülüğü, VOLUME EĞİTİM DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ ile eğitim alacak kişi arasında, eğitim projesinin başlatılması ile başlayıp, bu çalışmanın bitiminden sonra da devam edecektir.

  1. TEBLİGAT

Taraflar noter kanalıyla adres değişikliklerini bildirmedikleri sürece (7 gün içinde), bu sözleşmede yazılı adreslerinin Tebligat Kanunu hükümlerine göre geçerli tebligat adresleri olduğunu ve her türlü bildirim ve teslim için yukarıda belirtilen adreslerin kullanılacağını kabul ederler.

  1. UYUŞMAZLIK

Bu sözleşmeden dolayı ihtilaf vukuunda İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili olacaktır. Sözleşme tarafların karşılıklı rıza ve muvafakatleriyle ……………………… tarihinde iki nüsha olarak imza edilmiştir.


ÖNEMLİ!

VOLUME EĞİTİM DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ’nin vereceği eğitim ve seminerler borsada yapacağınız yatırım işlemleri için bir tavsiye değildir. İşbu sözleşmede eğitim almış kişinin yatırımlarındaki kar ve zararlar kişilerin kendi sorumluluğundadır. Eğitimler online olarak web sitemizdeki videolar aracılığıyla verilmektedir. Eğitimler paketler halindedir. Eğitim süresi, ödeme yapıldığı andan itibaren başlayıp, kullanıcılar web sitemize ulaşana kadar devam edecektir. Eğitimler sonrası e-mail ile destek verilmektedir. En üst paketi satın alanlara Trading Journal yazılımımız aracılığıyla kaydedilen veriler için (ekran görüntüsü, işlem detayları vs.) 4 haftada bir geri bildirim verilip nerelerde hata varsa nasıl düzeltilmesi gerektiği konusunda destek verilecektir.

Kişisel verilerin korunması ile ilgili bilgileri, ‘Bilgileriniz ve Kişisel Verilerin Düzenlenmesi’ okudum ve onaylıyorum. Risk uyarısı ile ilgili bilgileri, ‘Risk Uyarısı’ sayfasından okudum ve onaylıyorum. Sözleşmeler ve Koşullar ile ilgili bilgileri, ‘Sözleşme ve Koşullar’ okudum ve onaylıyorum. Gizlilik Anlaşması ile ilgili bilgileri, ‘Gizlilik Anlaşması’ okudum ve onaylıyorum.